Hakkımızda

Teknodem Tibbi Cihazlar Ltd. Şti., 1996 yılında kurulmuş olup, Kardiyoloji,Jinekoloji ve Endoskopi Görüntüleme sistemleri ve Endoskopik Cerrahi El Aletleri alanındaki ürünlerin ithalatı, OBL üretimini ve Türkiye geneli satışını ve yurtdışı ihracatını gerçekleştirmektedir.

Türkiye genelinde yaygın bayii ağına sahip olan şirketimiz, ürünlerini cihaz ve sarf malzeme olarak iki ayrı grupta satmaktadır.

Şirketimiz kurulduğu günden bu yana gerek bayii, gerek hastane ve gerekse hekim bazında yapmış olduğu cihaz ve malzeme satışlarında müşteri memnuniyetini esas almış ve önemli olanın satış değil satış sonrasi destek ve güven ilkesi olduğundan hareketle; tüm ürünlerine kullanım ve bakım konularında da sınırsız destek vermektedir.

Satışını yapmakta olduğumuz ürünlerde kalite en önemli kriterdir. Firmamiz yurt dışında kalitesini ve ismini kanıtlamış rekabet gücü yüksek ürünler ile hem müşteri memnuniyetini hem de pazarda rekabet gücünü günden güne artırmaktadır.

Gelişen ve değişen koşullar altında daha kaliteliyi daha ucuza sunma, tüketici ve ülke menfaatlerini ön planda tutma şirketimizin temel politikasidir.

Özellikle Covid-19 pandemi süreciyle birlikte doğan ihtiyaç üzerine şirketimiz, hastalıktan korunma amaçlı ürünler olan hijyen (dezenfekte edici) su üreten cihazların satışını da operasyonlarına dahil etmiştir.

Sadece sofra tuzu ve musluk suyu kullanılarak elektroliz işlemi sonucu ortaya çıkan solüsyon, hipoklöröz asit ve sodyum hipoklorid içeriği nedeniyle virüs ve bakterilerin dezenfeksiyonunda çok etkili olmaktadır. Yeni nesil hijyenik temizlik ürünlerini de önümüzdeki yıllarda da yaygın bir şekilde kullanacağımız görünüyor. Bu ürünlerde de geniş bir müşteri yelpazesine hizmet vererek şirketimiz yine güvenilir ve öncü olmaya devam edecektir.


Siz de şirketimizle ilgili görüş, öneri ve değeri ölçülemez katkılarınızı bize yazmaktan çekinmeyin.